کتاب خودآمـــــــوز جامع تافل

تخفیف فصل بهار!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
TOEFL

آزمون تافل (TOEFL) چیست؟

TOEFL مخفف Test of English As A Foreign Language است. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون استاندارد بین المللی است که جهت سنجش مهارت‌های انگلیسی متقاضیان برای پذیرش در دانشگاه‌های معتبر خارجی، دریافت ویزای دانشجویی، مهاجرت شغلی، مهاجرت دانشجویی یا شرکت در دوره‌های کوتاه مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد. آزمون تافل (TOEFL) مانند آزمون آیلتس نمره ردی یا قبولی ندارد و نمره آن بین 0 تا 120 متغیر است و با توجه به تجربیات به دست آمده نمره ای بین 85 تا 90 جزء نمرات خوب می‌باشد ولی اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌هایی مانند حقوق و پزشکی را دارید حتما نمره حداگثری را در برنامه‌ریزی خود قرار دهید. توصیه می‌شود پیش از شرکت در آزمون از مرکز مورد نظر خود نمره قبولی مد نظرشان را جویا شوید.

معرفی کتاب خود‌آموز جامع تافل

 

اگر تا به امروز اقدامی جهت شرکت در دوره تخصصی تافل نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم از کتاب خودآموز جامع تافل که توسط مدرسان مجرب آکادمی iNick گردآوری شده است غافل نشوید. در این کتاب، تلاش ما بر این است که با برنامه‌ریزی، آموزش جامع و تصویر‌سازی درست، روند آموزش شما تا پایان مطالعه کتاب تکمیل شود و بی‌انگیزگی باعث نشود تا کتاب خود را نیمه کاره رها کنید. در واقع با ارتباط موثر و مفیدی که از طریق محتوای ارائه شده بین شما و کتاب برقرار می‌شود، همواره انگیزه و جدیت برای ادامه مطالعه در شما تقویت می‌گردد. همچنین در این سیستم آموزشی با ارتباط گرفتن با پشتیانی مجموعه و استفاده از راهنمایی‌ها و تجربیات ایشان، می‌توانید از حداکثر بازدهی برخوردار شوید

ویژگی‌های کتاب

تسلط کامل بر بخش‌های مختلف آزمون

آموزش از پایه تا پیشرفته

صرفه‌جویی در زمان

پشتیبانی آنلاین

چرا این کتاب را تهیه کنیم؟

۱. جامع‌ترین کتاب خودآموز تاقل در اختیار شما قرار دارد.

۲. شما با استفاده از بهترین و جدیدترین متد آموزشی، به مطالعه این کتاب خواهید پرداخت.

۳. هر آن چیزی که برای آزمون تافل به آن نیاز دارید، در این کتاب قرار دارد.

۴. کامل‌ترین آموزش تخصصی گرامر زبان انگلیسی به صورت کاملاً کاربردی و مفهومی در کتاب خودآموز جامع تافل ارائه شده است.

۵. بانک لغت با بیش از ۳۵۰۰ واژه به همراه ترجمه و مثال جمع‌آوری شده و به همراه اپلیکیشن لایتنر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

۶. هر چهار مهارت اصلی آزمون تافل به صورت مفصل توضیح داده شده و تکنیک‌های پاسخگویی، استراتژی‌ها و نکات هر کدام به صورت کاملاً دقیق بیان خواهد شد.

۷. در انتهای کتاب نیز آرشیو فایل‌های صوتی و متنی (مجلات، مقالات، کتاب و غیره) وجود داشته که شما را از مراجعه به هر منبع دیگری بی‌نیاز می‌کند.

0 %
تخفیف ویژه

۱۵۹.۰۰۰

تومان

۳۰۵.۰۰۰

نسخه نمونه

با دانلود و مطالعه‌ی نسخه نمونه، بر روی یکی از مباحث مسلط شوید و اگر تمایل داشتید، نسخه کامل کتاب را خریداری کنید.