کتاب گرامر زبان انگلیسی

تخفیف آخر سال!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

معرفی کتاب گرامر زبان انگلیسی

گرامر یا دستور زبان انگلیسی برای خیلی ها تبدیل به یک کابوس شده است. سال ها در مدارس و دانشگاه‌ها گرامر خواندیم اما همچنان مشکل داریم و گرامر را نمی‌فهمیم. مشکل کجاست و راه حل چیست؟ باید چه کنیم؟

چرا گرامر انگلیسی سخت است؟

شاید بهتر باشد بگوییم این سوال از ریشه اشتباه است. گرامر انگلیسی بالطبع سخت نیست و درست آن است که بگوییم نحوه نزدیک شدن یا نگرش ما به این مسئله، آن را سخت می‎‌کند؛ به بیانی دیگر، نگاه و نحوه برخورد ما با دستور زبان انگلیسی اشتباه است که آن را سخت کرده است. پس گرامر انگلیسی اصلا سخت نیست! باید نحوه آموزش را درست کرد. حال این آموزش درست و صحیح هم می‌تواند به شکل شرکت در کلاس و یا به شکل خودآموز گرامر انگلیسی توسط کتاب‌ باشد.

نگاه اکثر مردم به گرامر انگلیسی ساختاری بوده و این کار غلط است. این که ما ساختار Past Perfect را یاد بگیریم و بدون دانستن کاربردش از آن استفاده کنیم، یک رویکرد اشتباه است. باید به گرامر انگلیسی یک رویکرد مفهومی (Conceptual Approach) داشت. این روش درست است و با اینکار دیگر گرامر سخت نیست. این دقیقاً اتفاقی است که در کتاب گرامر زبان انگلیسی ما اتفاق افتاده است.

ویژگی‌های کتاب

تسلط کامل بر مفاهیم گرامر

آموزش از پایه تا پیشرفته

صرفه‌جویی در زمان

پشتیبانی آنلاین

چرا این کتاب را تهیه کنیم؟

۱. در این بسته خوداموز گرامر انگلیسی، با یک نگاه مفهومی به مباحث گرامری، زبان آموزان هر ساختار را به صورت کاربردی یاد می گیرند. کاربردها شفاف و دقیق توضیح داده شده و برای هر ساختار، هر تعداد که کاربرد گفته شود، تمرین های بسیاری در نظر گرفته شده و علائمی برای تمییز آن ها آورده شده است تا دیگر گیج کننده نباشد. این نحوه آموزش باعث می‌شود دیگر هیچ وقت مفاهیم یک ساختار را به هم قاطی نکنید! یعنی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات زبان‌آموزان در گرامر انگلیسی حل شده است!

۲. این محصول فوق‌العاده، به صورت مختصر و مفید توضیحات مفاهیم و کاربردها را ارائه می‌کند. گاهی، توضیحات طولانی باعث گیج شدن زبان‌آموز می‌شود و اطلاعات توضیحی آن در یادش نمی‌ماند.

0 %
تخفیف ویژه

۱۱۵.۰۰۰

تومان

۱۶۰.۰۰۰

نسخه نمونه

با دانلود و مطالعه‌ی نسخه نمونه، بر روی یکی از مباحث مسلط شوید و اگر تمایل داشتید، نسخه کامل کتاب را خریداری کنید.